Diskuze

Re: Doremi

Martin 14.06.2013
Leda tady: https://www.youtube.com/. Snad se už to s nějakým programem dá i stáhnout.

Re: Re: Doremi

Marek 02.07.2013
To jo, na youtube je jich ale jen pár :-/

Hledání slov

MARTINA 04.01.2013
28.2. 2013 od 19:OOh v divadle Kalich hraje Sabina v činohře Hledání slov! Přijďte se na ní podívat =) Vedle Sabiny můžete vidět i Oldřicha Víznera , Barboru Munzarovou a Hynka Čermáka =)

Re: Hledání slov

Katka 19.01.2013
Včera jsme na představení byli v Ostravě. Super. Fakt dobře zahrané. Určitě půjdu ještě jednou.:o)))

Narozeniny

Martin 09.04.2013
Sabina měla včera narozeniny a na jejím webu to nikdo nepíše !
Hodně štěstí a zdraví !!!

Chatička

Martin 19.12.2012
Ahoj Sabinko, ani jsem nevěděl, že máš fanweb. Já jsem ten, co opravoval dlažbu, montoval prkna na terase a zaměřoval chatičku :-). Moc Tě zdravím, přeju jen samou radost a posílám pozdravy celé rodině. Přání k Vánocům a novému roku ještě pošlu.
A pro ostatní: Sabinka je kromě krásy i fantastický člověk.

LISTOPAD , PROSINEC

MARTINA 31.10.2012
Byly přidány termíny vystoupení na měsíce listopad a prosinec =)

povzbuzení

Dana 25.10.2012
Dobrý den, píše se o vás že jste zase sama. Vím jaké to je jsem sama taky a vychovávám dceru.Bydlím na Barrandově a občas vás tam potkávám.Přeji vám nyní jen ať to brzo přebolí a možná jednou najdete toho pravého. Já v to doufám taky, ale čím jsem starší tím si tak nejsem jistá. Přeji hezký den.Dana

Popelka

Jakub Korach 06.10.2012
Dobrý den,
chtěl bych se Vás zeptat jaké dny bude Sabina Laurinová hrát v muzikálu Popelka?

Předem Vám děkuji za odpověď

S pozdravem
Jakub Korach

Re: Popelka

MARTINA 23.10.2012
Dobrý den,
prosím Vás o trpělivost. =) Jakmile se Sabina termíny dozví, ihned je vložíme na stránky =)
Děkuji za pochopení
<< 410 | 411 | 412 | 413 | 414 >>

Přidat nový příspěvek

Nejbližší termíny

Nebyly nalezeny žádné záznamy.