Diskuze

Nové fotky v rubrice ,,S fanoušky"

MARTINA 01.12.2010
Ahojky =)
Přidala jsem 4 nové fotky s fanouškem Zdendou =) Fotky jsou z natáčení nové pohádky ,Čertova nevěsta '

Krásné stránky, krásné Sabiny Laurinové

Tomáš 26.11.2010
Dobrý den,
Vážená paní Martino, moc bych Vám chtěl poděkovat za tento web který tvoříte pro paní Laurinovou : ) Jen málo se nyní vidí poctivý web. Moc se mi líbí ,že jsou tady i termíny představení které Sabina hraje. Byl jsem se 13.11 na Baronovi Prášilovi a jedním slovem FNATASTICKÉ !!!Sabina byla po herecké stránce nepřekonatelná!!!! A na to že není zpěvačka do toho dala všechno a hrozně moc se mi líbila. Chtěl bych se zeptat jestli se hraje Baron Prášil ještě v prosinci? Rád bych se na paní Laurinovou ještě jel alespoň jednou podívat: ) A MOC MOC MOC DĚKUJU ZA TYTO STRÁNKY NA KTERÝCH NALEZNU VŠE : ) A samozřejmě i za podpiskartu,která mi byla obratem zaslánana
Se srdečným pozdravem Tomáš K.

Re: Krásné stránky, krásné Sabiny Laurinové

MARTINA 26.11.2010
Milý Tomáši,
děkuji Ti moc za tvou pochvalu,jsem moc ráda,že se stránky libí =) Baron Prášil se v prosinci už hrát bohužel nebude.Poslední představení Barona Prášila se tento rok hraje 27.11, v 18:00 h a právě toto představení hraje Sabina Laurinová.Příští rok by se , ale mělo představení zase na jaře vrátit do divadla Hybernia =)
Ahoj Martina =)

PŘIDÁNÍ TERMÍNY NA MĚSÍC LISTOPAD

MARTINA 04.11.2010
Ahoj!
Právě byly přidány termíny na měsíc listopad. Naleznete je v rubrice ,,Kalendář akcí"
+ Do rubriky,,Z médii" přidán rozhovor z časopisu Styl pro ženy!
Hezký den všem =)
Martina

3 nové rozvrhy ke stažení

MARTINA 28.10.2010
Ahoj!
V rubrice Stahuj-Rozvrhy jsou 3 nové!
Doufám,že se Vám líbí =)

Podpisovka

Klara a Lucka 26.10.2010
Dobrý den,
mockrát děkujeme za podpisovky a přejeme mnoho úspěchů. Klara a Lucka

Re: Podpisovka

MARTINA 27.10.2010
Ahoj,
nemáte vůbec zač =) Jsem ráda,že Vám podpiskarty dorazily =)
Mějte se hezky Martina

PODPISKARTA

MARTINA 22.10.2010
Ahoj!
Pokud chcete zaslat podepsanou fotografii od Sabiny, napište si na uvedený e-mail webu : sabina.fan@seznam.cz Já Vám pak zašlu všechny informace.
Náhled podpiskarty: https://sabina-laurinova.webnode.cz/dotazy/podpiskarta/
P.S. Vy kteří jste si již dříve psali o podpiskartu, budou Vám odeslány během týdne =)

Pěkný den Martina

film "Vášnivé známosti"

Pavel Svoboda 14.10.2010
Velice rád bych získal buď na videokazetě anebo na DVD-nosiči film "Vášnivé známosti", který byl v r.1994 natočen dokonce v Hollywoodu a kde hrají naše slavné herečky, mimo jiné i naše krásná Sabina. Pokoušel jsem to stáhnout z internetu, ale je to nějak zablokované a tudíž technicky zcela nemožné. Jsem velikým obdivovatelem Sabiny Laurinové a v průběhu pěvecké soutěže DOREMI jsem se měl dokonce dvakrát osobně možnost setkat se naší úchvatnou Sabinou a mohu potvrdit, že je to jedinečná, bezprostřední a kouzelná osobnost. Rád bych získal i některé filmy z dířvějška, jako je třeba "Kainovo znamení" či "Zdivočelá země", ale všechny mé pokusy ztroskotaly. Najde se někdo kdo mi poradí a dá mi tip, kde video či DVD sehnat?
14.10.2010 Děkuji moc. Pavel

Re: film "Vášnivé známosti"

MARTINA 15.10.2010
Ahoj Pavle,
film ,,Kainovo znamení" , ,,Vášnivé známosti" i seriál ,, Zdivočelá země" jsou možné stáhnout na internetové stránce : www.uloz.to
Doufám,že jsem Vám pomohla =)
Přeji hezký den Martina
<< 413 | 414 | 415 | 416 | 417 >>

Přidat nový příspěvek

Nejbližší termíny

Nebyly nalezeny žádné záznamy.