Diskuze

Krásné stránky, krásné Sabiny Laurinové

Tomáš 26.11.2010
Dobrý den,
Vážená paní Martino, moc bych Vám chtěl poděkovat za tento web který tvoříte pro paní Laurinovou : ) Jen málo se nyní vidí poctivý web. Moc se mi líbí ,že jsou tady i termíny představení které Sabina hraje. Byl jsem se 13.11 na Baronovi Prášilovi a jedním slovem FNATASTICKÉ !!!Sabina byla po herecké stránce nepřekonatelná!!!! A na to že není zpěvačka do toho dala všechno a hrozně moc se mi líbila. Chtěl bych se zeptat jestli se hraje Baron Prášil ještě v prosinci? Rád bych se na paní Laurinovou ještě jel alespoň jednou podívat: ) A MOC MOC MOC DĚKUJU ZA TYTO STRÁNKY NA KTERÝCH NALEZNU VŠE : ) A samozřejmě i za podpiskartu,která mi byla obratem zaslánana
Se srdečným pozdravem Tomáš K.

Re: Krásné stránky, krásné Sabiny Laurinové

MARTINA 26.11.2010
Milý Tomáši,
děkuji Ti moc za tvou pochvalu,jsem moc ráda,že se stránky libí =) Baron Prášil se v prosinci už hrát bohužel nebude.Poslední představení Barona Prášila se tento rok hraje 27.11, v 18:00 h a právě toto představení hraje Sabina Laurinová.Příští rok by se , ale mělo představení zase na jaře vrátit do divadla Hybernia =)
Ahoj Martina =)

PŘIDÁNÍ TERMÍNY NA MĚSÍC LISTOPAD

MARTINA 04.11.2010
Ahoj!
Právě byly přidány termíny na měsíc listopad. Naleznete je v rubrice ,,Kalendář akcí"
+ Do rubriky,,Z médii" přidán rozhovor z časopisu Styl pro ženy!
Hezký den všem =)
Martina

3 nové rozvrhy ke stažení

MARTINA 28.10.2010
Ahoj!
V rubrice Stahuj-Rozvrhy jsou 3 nové!
Doufám,že se Vám líbí =)

Podpisovka

Klara a Lucka 26.10.2010
Dobrý den,
mockrát děkujeme za podpisovky a přejeme mnoho úspěchů. Klara a Lucka

Re: Podpisovka

MARTINA 27.10.2010
Ahoj,
nemáte vůbec zač =) Jsem ráda,že Vám podpiskarty dorazily =)
Mějte se hezky Martina

PODPISKARTA

MARTINA 22.10.2010
Ahoj!
Pokud chcete zaslat podepsanou fotografii od Sabiny, napište si na uvedený e-mail webu : sabina.fan@seznam.cz Já Vám pak zašlu všechny informace.
Náhled podpiskarty: https://sabina-laurinova.webnode.cz/dotazy/podpiskarta/
P.S. Vy kteří jste si již dříve psali o podpiskartu, budou Vám odeslány během týdne =)

Pěkný den Martina

film "Vášnivé známosti"

Pavel Svoboda 14.10.2010
Velice rád bych získal buď na videokazetě anebo na DVD-nosiči film "Vášnivé známosti", který byl v r.1994 natočen dokonce v Hollywoodu a kde hrají naše slavné herečky, mimo jiné i naše krásná Sabina. Pokoušel jsem to stáhnout z internetu, ale je to nějak zablokované a tudíž technicky zcela nemožné. Jsem velikým obdivovatelem Sabiny Laurinové a v průběhu pěvecké soutěže DOREMI jsem se měl dokonce dvakrát osobně možnost setkat se naší úchvatnou Sabinou a mohu potvrdit, že je to jedinečná, bezprostřední a kouzelná osobnost. Rád bych získal i některé filmy z dířvějška, jako je třeba "Kainovo znamení" či "Zdivočelá země", ale všechny mé pokusy ztroskotaly. Najde se někdo kdo mi poradí a dá mi tip, kde video či DVD sehnat?
14.10.2010 Děkuji moc. Pavel

Re: film "Vášnivé známosti"

MARTINA 15.10.2010
Ahoj Pavle,
film ,,Kainovo znamení" , ,,Vášnivé známosti" i seriál ,, Zdivočelá země" jsou možné stáhnout na internetové stránce : www.uloz.to
Doufám,že jsem Vám pomohla =)
Přeji hezký den Martina

film "Vášnivé známosti"

Pavel Svoboda 15.10.2010
Milá Martino,
děkuji moc za snahu, ale bohužel naneštěstí na onom zmíněném odkazu jsem taktéž neuspěl. I když jsem se řádně zaregistroval, vyplnil všechny údaje, stále mne to bez přestání opravovalo, že je to neúplné, byla to příšerná a nepravdivá buzerace s marným výsledkem. Zkoušel jsem také bez ohledu na registraci zadat v hledání mnou požadované filmy, ale vždy mi to odpovědělo, že nic takového nebylo nalezeno. Takže co teď? Mohl bych Tě (odpusť tykání, ale oba jakožto velicí obdivovatelé naší Sabinky máme jistě dost společného) poprosit, zda-li by se Tobě snad podařilo uvedené filmy stáhnout a mně pak na můj email přeposlat?
Pokud by to nešlo (stejně ale vlastně v PC na monitoru ten obraz není moc velký, podívaná není to ideální jako v televizi), pak bych poprosil o zjištění, kde bych si mohl jmenované filmy objednat a zakoupit buď ve formě videokazety či na DVD.
Ještě jednou moc děkuji dopředu za pomoc.
Pavel
Má emailová adresa: PavelSvobodaWeigel@seznam.cz
<< 414 | 415 | 416 | 417 | 418 >>

Přidat nový příspěvek

Nejbližší termíny

Nebyly nalezeny žádné záznamy.