Vaše názory

 

 

Vaše názory nám můžete psát na náš mail!

 

Sabinu jsem poprvé naživo uviděla v muzikálu Hamlet v roli půvabné Ofélie. Pamatuji si, že to hrála s obrovským citem. Zpívala procítěně a já jí každé její slovo věřila! Proto jsem si ihned jak vyšlo DVD ,na kterém Sabina je,  koupila. Poté jsme ji viděla i v muzikálu Galileo kde hrála Miu. Galilea nám tenkrát hrál Filip Blažek. Spolu tvořili nádherný harmonický pár. V obou muzikálech byla naprosto skvělá ! Všem tedy doporučuji , aby si zakoupili DVD muzikálu Hamlet! Moc mě mrzelo, že není i na DVD Galileo.

Tereza P.

Se svou maminkou už od začátku sledujeme pořad Mladší o pár let. Jsem nadšená z toho s jakou vervou tento pořad moderuje. Líbilo se mi, že jste pro účastníky tohoto pořadu takovou oporou!

Linda Košická

Sabina Luarinová se mi nejvíce líbila v pohádce Z pekla štěstí kde hrála pyšnou princeznu Eufrozinu =) Je to sice záporná postava, ale měla prostě své kouzlo. Hlavně se mi líbí scéna z druhého dílu kdy zpívá čertovi =D

 Natálka ( 13 let)

Dobrý den, Sabino,
včerejší Dáma s kaméliemi v Žižkovském divadle byla nádherná. Příbramští herci jsou fajn, ale Vy jste byla úžasná. Děkuji za nádherný zážitek a přeji hodně dalších krásných rolí.
Radka

Nejbližší termíny

Nebyly nalezeny žádné záznamy.