Diskuze

autogram

Bianka Brockmannová 14.11.2011
Psala jsm vám na e-mail ale jaksi neexistuje a chtěla bych vaši fotografií s podpisem tak nevím jak ji mám získat. děkuji za odpověď.

Re: autogram

MARTINA 21.11.2011
Dobrý den,
musela se vyskytnout chyba. E-mail existuje, prosím zkuste to znovu =)
sabina.fan@seznam.cz
Děkuji za pochopení =)

Popelka

MARTINA 16.10.2011
Přidáno video z muzikálu Popelka =)

rozhovor

Kája 12.09.2011
kdy zveřejníte odpovědi na otázky , které jsme Sabině pokládali????

Re: rozhovor

MARTINA 15.09.2011
Ahoj,
co nejdříve odpovědi zveřejníme. Sabina má momentálně spoustu práce se zkoušením Popelky a natáčením pohádky... Prosíme Vás o trpělivost.

Popelka

Lucka 10.09.2011
Ahoj víte už nějaké termíny k Popelce?

Re: Popelka

MARTINA 10.09.2011
Ahoj =)
Termíny k Popelce máme zatím jen 4.(18:00) a 5.(14:00 a 18:00 ) listopadu . ČEZ Arena Plzeň =)

Vlasta

MARTINA 27.07.2011
Do rubriky z médií přibyl článek z časopisu Vlasta!

Přihlášení do pořadu Mladší o pár let.

Jana Sochorová 06.06.2011
Sabinko zdravím a omlouvám se,ale mám značnou vadu zraku a proto místo vyplńování formulářů k tomuto účelu určených jsem zvolila tuto diskuzi,je to pro mě jednoduší.Od mládí mám velké problémy se zuby,pokud by to bylo možné,mám zájem o implanty.Z invalidního důchodu si tento zákrok ,který pojištovna vůbec neproplácí,nemohu hradit sama a mnohdy se k lékaři nemohu dostat,nebot jsem na vozíku a brání mi schody.Tam,kde schody nejsou,jsou zase lékaři dlouhodobě obsazeni a proto se obracim na Vás.Děkuji za pochopení.
Jana Sochorová

Re: Přihlášení do pořadu Mladší o pár let.

MARTINA 09.06.2011
Dobrý den Jano,
tento problém už jsme se Sabinou řešili. Bohužel Sabina je pouze moderátorka a do výběru uchazečů nemůže mluvit. Určitě ve svém okolí máte nějakou kamarádku, která Vám ráda s vyplněním dotazníku pomůže.
Děkuji za pochopení.
Hezký den.
Martina
<< 411 | 412 | 413 | 414 | 415 >>

Přidat nový příspěvek

Nejbližší termíny

Nebyly nalezeny žádné záznamy.