Diskuze

film "Vášnivé známosti"

Pavel Svoboda 14.10.2010
Velice rád bych získal buď na videokazetě anebo na DVD-nosiči film "Vášnivé známosti", který byl v r.1994 natočen dokonce v Hollywoodu a kde hrají naše slavné herečky, mimo jiné i naše krásná Sabina. Pokoušel jsem to stáhnout z internetu, ale je to nějak zablokované a tudíž technicky zcela nemožné. Jsem velikým obdivovatelem Sabiny Laurinové a v průběhu pěvecké soutěže DOREMI jsem se měl dokonce dvakrát osobně možnost setkat se naší úchvatnou Sabinou a mohu potvrdit, že je to jedinečná, bezprostřední a kouzelná osobnost. Rád bych získal i některé filmy z dířvějška, jako je třeba "Kainovo znamení" či "Zdivočelá země", ale všechny mé pokusy ztroskotaly. Najde se někdo kdo mi poradí a dá mi tip, kde video či DVD sehnat?
14.10.2010 Děkuji moc. Pavel

Re: film "Vášnivé známosti"

MARTINA 15.10.2010
Ahoj Pavle,
film ,,Kainovo znamení" , ,,Vášnivé známosti" i seriál ,, Zdivočelá země" jsou možné stáhnout na internetové stránce : www.uloz.to
Doufám,že jsem Vám pomohla =)
Přeji hezký den Martina

film "Vášnivé známosti"

Pavel Svoboda 15.10.2010
Milá Martino,
děkuji moc za snahu, ale bohužel naneštěstí na onom zmíněném odkazu jsem taktéž neuspěl. I když jsem se řádně zaregistroval, vyplnil všechny údaje, stále mne to bez přestání opravovalo, že je to neúplné, byla to příšerná a nepravdivá buzerace s marným výsledkem. Zkoušel jsem také bez ohledu na registraci zadat v hledání mnou požadované filmy, ale vždy mi to odpovědělo, že nic takového nebylo nalezeno. Takže co teď? Mohl bych Tě (odpusť tykání, ale oba jakožto velicí obdivovatelé naší Sabinky máme jistě dost společného) poprosit, zda-li by se Tobě snad podařilo uvedené filmy stáhnout a mně pak na můj email přeposlat?
Pokud by to nešlo (stejně ale vlastně v PC na monitoru ten obraz není moc velký, podívaná není to ideální jako v televizi), pak bych poprosil o zjištění, kde bych si mohl jmenované filmy objednat a zakoupit buď ve formě videokazety či na DVD.
Ještě jednou moc děkuji dopředu za pomoc.
Pavel
Má emailová adresa: PavelSvobodaWeigel@seznam.cz

Re: film "Vášnivé známosti"

MARTINA 16.10.2010
Pavle,
,, Vášnivé známosti " jsem našla ještě zde :
https://www.hellspy.cz/search/?q=V%C3%A1%C5%A1niv%C3%A9+zn%C3%A1mosti+%28Lusty+Liaisons%29
Když se Ti ani na této stránce nepodaří film stáhnout,tak určitě budu hledat dál a popřípadě Ti ho ráda pošlu na mail =)

film "Vášnivé známosti"

Pavel Svoboda 16.10.2010
Milá Martino,
bohužel ani na zmíněném odkazu www.hellspy.cz jsem nebyl úspěšný. Stále to po mne chce registrace a k tomu vyplnění tisíce odkazů a když to vyplním, tak se jim to nelíbí a je to zase prý nedostačující, takže opět buzerace a vyloženě nepravdivé pokyny. Po této mé marné další snaze bych si tedy dovolil Tě moc a moc poprosit, zda-li by jsi mohla mně pokud možno všechny tři filmy (Vášnivé známosti+Kainovo znamení+Zdivočelá země) poslat na mou emailovou adresu.
Ovšem jak jsem již předeslal, nebude to to pravé ořechové: potřeboval bych nějak vypátrat, kde v bazaru či v oficiální jakékoli prodejně by se daly získat videokazety či alespoň DVD-nosiče se jmenovanými filmy. Pokud by jsi to Martino nějak vypátrala (já už jsem to marně zkoušel v Seznamu.cz pod rubrikou zboží), byl bych Ti nesmírně vděčný.
Rád vzpomínám na krásné časy, kdy jsem měl možnost dokonce dvakrát si zazpívat v DOREMI (srpen 1998 a září 2004) a osobně se při té příležitosti setkat s milou a půvabnou Sabinou.
Srdečně zdraví Pavel

autogram

Veronika 28.09.2010
Chtěla bych se zeptat, zda je nějaká možnost získat Sabinin autogram. Děkuju za odpověď.

Re: autogram

MARTINA 29.09.2010
Ahoj Verčo,
možnost získat autogram určitě je =) Stačí když mi napíšeš na mail : sabina.fan@seznam.cz přes který se domluvíme =)

Oficiální spuštění stránek

MARTINA 25.09.2010
Ahoj všem!
Vítám Vás na těchto stránkách.Doufám,že se Ván zde bude líbit.Najdete zde vše o Sabině Laurinové.Pokud budete mít nějaký dotaz nebo připomínky napište do Diskuze nebo na mail. =)
Ahoj Martina =)
<< 413 | 414 | 415 | 416 | 417

Přidat nový příspěvek

Nejbližší termíny

Nebyly nalezeny žádné záznamy.