Diskuze

Re: Popelka

MARTINA 10.09.2011
Ahoj =)
Termíny k Popelce máme zatím jen 4.(18:00) a 5.(14:00 a 18:00 ) listopadu . ČEZ Arena Plzeň =)

Vlasta

MARTINA 27.07.2011
Do rubriky z médií přibyl článek z časopisu Vlasta!

Přihlášení do pořadu Mladší o pár let.

Jana Sochorová 06.06.2011
Sabinko zdravím a omlouvám se,ale mám značnou vadu zraku a proto místo vyplńování formulářů k tomuto účelu určených jsem zvolila tuto diskuzi,je to pro mě jednoduší.Od mládí mám velké problémy se zuby,pokud by to bylo možné,mám zájem o implanty.Z invalidního důchodu si tento zákrok ,který pojištovna vůbec neproplácí,nemohu hradit sama a mnohdy se k lékaři nemohu dostat,nebot jsem na vozíku a brání mi schody.Tam,kde schody nejsou,jsou zase lékaři dlouhodobě obsazeni a proto se obracim na Vás.Děkuji za pochopení.
Jana Sochorová

Re: Přihlášení do pořadu Mladší o pár let.

MARTINA 09.06.2011
Dobrý den Jano,
tento problém už jsme se Sabinou řešili. Bohužel Sabina je pouze moderátorka a do výběru uchazečů nemůže mluvit. Určitě ve svém okolí máte nějakou kamarádku, která Vám ráda s vyplněním dotazníku pomůže.
Děkuji za pochopení.
Hezký den.
Martina

Čertova nevěsta

Pepa Kouček 12.05.2011
Dobrý den,
nová pohádka je nádherná.. a vy jste v ní úžasná! Je vidět , že už za sebou máte spoustu hereckých zkušeností..
Přeji spoustu nových rolí!

Čertova nevěsta

Jarka 25.04.2011
Dnes jsem byla s dcerkami na vaší nové pohádce... Musím uznat, že herečka jste skvělá :) Moc jste se mi jako královna líbila :) moc vám to v kostýmech sluší... :)

Patricie

Honza 16.04.2011
Dobrý den,
chtěl bych Vám poděkovat za krásný zážitek z muzikálu Baron Prášil!!!

Dotazy

MARTINA 21.03.2011
Jsem moc ráda, že tolik z Vás reagovala na příspěvěk Alenky L. a začali jste posílat spoustu svých dotazů!!!
Prosím, aby jste své dotazy poslali do konce března! Poté budou předány Sabině, aby na ně mohla odpovědět.Až odpoví,budou odpovědi spolu s Vašimi dotazy , zveřejněny zde na webu.
Martina. =)

Re: Dotazy

Pavel 21.03.2011
Skvělé!!!! Můj dotaz již máte na mailu :-D Jsem rád, že jste nám toto umožnila :-D skvělý web!!!

Chat

Alena Lounová 14.03.2011
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda-li je možné uskutečnit zde na webu chat se Sabinou Laurinovou. Nebo, popřípadě jí napsat nějakou otázku. Něco ve stylu rozhovoru , který by se zde třeba pak zveřejnil... Každý by ji mohl napsat otázku a ona by odpověděla... je to jen můj návrh za jehož uskutečnění bych byla neskonale vděčná :-)
A ještě bych sem chtěla napsat , že Sabinu jsem viděla asi před rokem v muzikálu Jack Rozparovač kde byla famozní!
Alena L.
<< 413 | 414 | 415 | 416 | 417 >>

Přidat nový příspěvek

Nejbližší termíny

Nebyly nalezeny žádné záznamy.